Strona główna > Uncategorized > Nie ma niewysłuchanej modlitwy

Nie ma niewysłuchanej modlitwy

Często pojawia się pytania o sens modlitwy, o to czy warto się modlić, szczególnie modlitwą błagalną. Sama się nieraz nad tym zastanawiam. Wszystko za sprawą tego, że wszystkie owe błagania zdają się być niewysłuchane, zdaje się, że Bóg na nie w ogóle nie reaguje. Ale czy jest naprawdę? Jak ja to widzę?

229598-God-s-3-Answers-To-Your-Prayers

Odpowiedzi Boga na Twoje modlitwy: 1. Tak, 2.Nie jeszcze, 3.Mam coś lepszego  w zamyśle.

Prosiłam w swoim życiu Boga o wiele spraw, o rozwikłanie wielu sytuacji, w sposób który na tamten czas wydawały dobre i słuszne, ale dopiero czas pokazał jak bardzo się myliłam. Wtedy byłam wściekła na Boga, wykrzykiwałam Mu w duszy wszystkie moje żale o to, jak może nie wysłuchiwać moich próśb… Dopiero z czasem zauważyłam, że w tym wszystkim On miał swój plan, że tak właśnie miało być… Prosiłam o zdanie najważniejszego egzaminu, jednak go nie zdałam i musiałam powtarzać rok, ale dzięki temu poznałam wielu wspaniałych ludzi, z wieloma się do siebie zbliżyłam. Prosiłam o uzdrowienie, zabranie fizycznego bólu, a to wszystko wciąż gdzieś wciąż się przewija, ale dzięki temu nauczyłam się empatii, zwiększyła się moja odporność na ból… Każda moja prośba, która nie została spełniona czegoś mnie nauczyła. On ma wspaniały plan na nasze życie. naprawdę cudowny! On zaskoczy Cię odpowiedzią, początkowo będzie Ci to nie pasować, będziesz się buntować, ale wszystko Cię nauczy czegoś nowego i okaże się o wiele lepsze i wartościowsze!

Pamiętaj, to, że wydaje Ci się, że Bóg nie wysłuchuje Twoich modlitw to pamiętaj, że Ci się tylko wydaje. On wysłuchuje wszystkich, a jak nie odpowiada na nie od razu to znaczy, że szykuje dla Ciebie coś o wiele wspanialszego. Nie ma niewysłuchanej modlitwy. Tylko odpowiedzi Boga mogą nas zaskoczyć. On wie najlepiej… On czyni cuda, wysłuchuje tego co do Niego mówisz i działa, tylko czasami inaczej niż byś oczekiwał. Zaufaj i zauważaj odpowiedzi, bo przyjdą w najmniej oczekiwanym momencie!

Reklamy
Kategorie:Uncategorized
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: