L-Ł

L

  1. s. Krzysztofa Labuda CSSF – stała od 22.12.2013  P  PA
  2. s. Faustyna Lachowicz CSFN – stała od 16.04.2015
  3. s. Teresa Ladzińska RM – stała od 30.10.2014
  4. s. Faustyna Lament CSAPI – terminowa (3 lata) od 31.07.2014
  5. s. Justyna Lampa FDC – stała od 21.06.2012 P PA
  6. s. Irmina Landowska FSK – stała od 22.08.2012
  7. śp. s. Benedykta Langosz SMCB – stała od 18.02.2011
  8. s. Laurecja CSIC – stała od 25.11.2015
  9. s. Jana Lehmann CSIC – 1.stała od 31.03.2013  P PA 
  10. s. Aleksandra Leki CSSE – stała od 11.07.2014 P   PA
  11. s. Danuta Lewandowska CSFN – stała od 13.09.2013 P  PA
  12. s. Judyta Lewinska CSSE – 1.stała od 31.03.2013 2.stała od 4.04.2013
  13. s. Vladimira Levotska MSF – stała od 1.10.2012
  14. s. Lidia OSBSam- stała od 3.08.2011  P  PA
  15. s. Justyna Lihs SM – 1. stała od 26.02.2014 P  2.stała od 6.11.2014 P
  16. s. Wioletta Lipiec RM – stała od 7.05.2015
  17. s. Helena Lipka CSFN – stała od 25.09.2014 P 2. stała od 11.10.2014 P
  18. s. Miriam Lipińska OP – stała od 13.12.2013 P  PA
  19. s. Zofia Marta Lipowiecka CSS – stała od 6.12.2013  P  PA
  20. s. Iwona Lis OSF – 1.stała od 16.01.2013 P PA  2.stała od 8.05.2016
  21. s. Aleksandra Lisiak SM – stała od 6.01.2017
  22. S.M Michalina Lisińska – adopcja stała od 18.01.2017
  23. s. Stefania Lopko CSDC – stała od 1.06.2013
  24. s. Wanda Lotkowska SM- stała od 11.01.2017
  25. s. Klemensa Luberda OSU – stała od 14.10.2014 P
  26. s. Lucyna Lubińska CST – 1.stała od 06.08.2013  2. stała od 22.09.2013
  27. s. Małgorzata Luć OSB – stała od 22.11.2014 P
  28. s. Bożena Lysko CSSMA – stała od 4.02.2014  P

Ł

  1. s. Józefa Łabaz CPA – 1.stała od 9.12.2011 P PA 2.stała od 24.07.2013
  2. s. Vianneya Łabędzka CSSE – stała od 4.04.2013
  3. s. Jadwiga Łaciak OSU – stała od 4.04.2013  P PA
  4. s. Joanna Łątka OSU – stała od 21.07.2014  P   PA
  5. s. Nikodema Łempicka OSBM – stała od 4.04.2013
  6. s. Franciszka Łęgowska SMCB – stała od 31.08.2012  P PA
  7. s. Aleksandra Łojewska RM – stała od 23.08.2012   P  PA
  8. s. Damiana Kamila Łukaszewska SŁNSJ – 1.stała od 4.04.2013   2.stała od 4.04.2013   3.stała od 10.04.2013
  9. s. Barbara Łydkowska CSL – stała od 14.09.2011
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: