P

  1. s. Wanda Pach CMW – stała od 17.02.2015
  2. s. Justyna Padiasek CSFB – stała od 25.09.2014
  3. s. Benedykta Padykuła OSF – stała od 1.05.2013 P   PA
  4. s. Małgorzata Pakuła CNSI – stała od 4.04.2013   P   PA
  5. s. Patrycja Pakuła ZMBM – stała od 5.08.2013 P   PA
  6. s. Anna Paluch MChR – stała od 4.04.2013  P   PA
  7. s. Dominika Paluch SMI – stała od 11.02.2016
  8. s. Paulina Paradowska SM – 1. stała od 7.04.2013 P PA 2. stała od 25.09.2014
  9. s. Ignacja Partatus ZSJM- terminowa (roczna) od 13.03.2017 P
  10. s. Mariona Partyka- stała od 25.01.2017
  11. s. Immaculata Parużyńska CSSE – stała od 19.04.2013   P   PA
  12. s. Damaris Pasiut CSSJ – stała od 11.02.2015
  13. s. Kinga Pastor CSL – stała od 7.09.2011  P PA
  14. s. Justitia Paszuk SMCB – stała od 10.01.2014 P   PA
  15. s. Luiza Paszkowska MSF – 1. stała od 7.07.2012  P  PA   2. stała od 1.08.2013  P  PA
  16. s. Natalia Paś OSB – stała od 20.08.2012 P   PA
  17. s. Łucja Pater  CSP – stała od 6.06.2016
  18. s. Gabriela Pater CSFN – stała od 22.04.2012  P PA
  19. s. Paulina CSNI – terminowa (rok) od 28.05.2017
  20. s. Patrycja Pawelec CSDP – 1. stała od 23.05.2013 P    PA 2.  stała od 12.09.2013 P   PA
  21. s. Edyta Małgorzata Pawelska CSSF – stała od 20.04.2013 P   PA
  22. s. Michalina Pawlak CSFN – 1.stała od 1.02.2013     2.stała od 4.04.2013
  23. s. Teresa Pawlak ZSAPU – stała od 6.08.2013  P   PA
  24. s. Łucja Pawlik OSFB – stała od 13.10.2014 P
  25. s. Michaela Pawlik OP – stała od 1.12.2014
  26. s. Małgorzata Pazdur SM – stała od 1.12.2010   P   PA
  27. s. Maria Pecyna SJE – stała od 30.09.2013 P   PA
  28. s. Adrianna Pelc OP – stała od 16.08.2014
  29. s. Barbara Pełszyńska służka NMPN – stała od 22.06.2014 P
  30. s. Anna Pękowska WDC – stała od 15.08.2013
  31. s. Pia CSL- terminowa (3 lata) od 6.01.2015
  32. s. Tarsycja Piasecka SMCB – 1.stała od 28.02.2011 P  PA   2.stała od 10.01.2014
  33. s. Adriana Piechowska CSFN –  stała od 5.02.2014  P
  34. s. Gabriela Piekarz  OP – terminowa (rok) od 7.06.2017
  35. s. Aleksandra Pierożek RM – 1.stała od 15.08.2013 P    PA 2.stała od 10.08.2013  P   PA
  36. s. Otylia Pierożek CSS – stała od 22.03.2016
  37. s. Maria Pietkun MChR – stała od 4.04.2013 P   PA
  38. s. Kordianna Piróg CSFN – stała od 31.07.2016 P
  39. s. Zdzisława Piszczek WNO – stała od 25.09.2014
  40. s. Lilia Pietraszko AMBP – stała od 25.09.2014
  41. s. Wioletta Pietrewicz CST – 1.stała od 1.01.2013 P  PA 2.stała od 4.04.2013 P   PA
  42. s. Agnieszka Maria Pilska Kapucynka NSJ – stała od 26.02.2014   P   PA
  43. s. Celestyna Piontowska CSSE – stała od 14.07.2011 P PA
  44. s. Urszula Piotrowska USJK – 1.stała od 4.04.2013  P  PA  2.stała od 15.08.2013 P   PA
  45. s. Rachela Pitura CSSE – 1.stała od 15.01.2012 P  PA 2.stała od 18.07.2012 P   PA
  46. s. Bernadetta Piwowar Służebniczka NMP – stała od 15.10.2015 P
  47. s. Ewelina Piwowarska MChR – stała od 22.02.2016 P
  48. s. Irena Plaskota SM- stała od 30.03.2017
  49. s. Agnieszka Plasło SMI – stała od 14.12.2011  P  PA 2.stała od 27.11.2012  P   PA
  50. s. Józefa Pleśniak CMW – 1.stała od 1.05.2017    2.stała od 20.06.2017   3 terminowa (rok) od 25.06.2017
  51. s. Noemi Pluta – stała od 27.09.2016
  52. s. Milena Płachcińska SM –  stała od 11.11.2014 P
  53. s. Zygmunta Płachtyna Służebniczka NMP- 1.stała od 25.04.2017  2.terminowa (miesiąc) od 21.06.2017   3.terminowa (rok) od 21.06.2017   4.terminowa do 31.08.2017
  54. s. Maria Płonka USJK – stała od 15.08.2013
  55. s. Klemensa Płotka CSSE – stała od 19.01.2011    P   PA
  56. s. Edmunda Pociask BDNP – stała od 21.03.2015
  57. s. Urszula Podgórska (Instytut Prymasowski)- stała od 1.02.2017 P
  58. s. Damaris Podowska OSF – stała od 29.01.2013 P   PA
  59. s. Gracjana Podwyszyńska CMBB – stała od 22.01.2014  P   PA
  60. s. Nareusza Podzielinska CSFN – stała od 5.04.2011  P   PA
  61. s. Krystyna Pogwizd OP – stała od 5.12.2016
  62. s. Mirianna Pogwizd OP – stała od 22.05.2013 P   PA
  63. s. Magdalena Pokrzywińska OSF – stała od 3.08.2013 P   PA
  64. s. Kordiana Pokucińska NMP NP – 1. stała od 8.05.2017  2. stała od 26.06.2017
  65. s. Anna Polanowska FRM- terminowa (rok) od 2.02.2017
  66. s. Agnieszka Polnik CMBB – stała od 16.02.2011   P   PA
  67. s. Anna Polak FMA – stała od 7.06.2016
  68. s. Monika Polok SSpS – stała od 29.04.2013 P   PA
  69. s. Łucja Poniatowska CSCIJ- stała od 24.01.2017
  70. s. Anita Popielewska CSP – stała od 12.12.2014 P
  71. s. Paulina Kinga Porczyńska OP – stała od 22.02.2013 P PA
  72. s. Antoniusza Poręba SSCJ – stała od 20.02.2015
  73. s. Wiktoria Potaczek (Szensztacki Instytut Sióstr Mari) – stała od 22.01.2014 P   PA
  74. s. Anna Potiopa SMCB  – stała od 23.09.2012 P PA
  75. s. Daniela Poterek SM- terminowa (rok) od 18.05.2017
  76. s. Ewa Protaś SJK – 1. stała od 15.08.2015 2. stała od 17.08.2015 3. stała od 24.12.2014 P
  77. s. Elżbieta Powideł SJE – stała od 30.09.2013 P   PA
  78. s. Małgorzata Pranga SM – stała od 18.10.2014
  79. s. Barbara Praiss FSC – stała od 5.08.2015
  80. s. Beata Proesler AMBP – stała od 3.06.2014  P   PA
  81. s. Apollonia Przewoźnik  – stała od 23.09.2012 P PA
  82. s. Ludwika Przyborowska OSB – stała od 22.11.2014 P
  83. s. Zofia Przybył CSSE – stała od 8.07.2014  P   PA
  84. s. Weronika Przygoda CSFN – stała od 18.04.2015
  85. s. Stellamaris Przyklenk SMCB – stała od 23.09.2012 P PA
  86. s. Ryszarda Przyłucka OSF –  stała od 4.02.2014  P   PA
  87. s. Julia Puchała SCB – 1. stała od 21.06.2017    2. terminowa (miesiąc) od 1.07.2017
  88. s. Wincenta Pucyk SspSAP – stała od 17.05.2015
  89. s. Katarzyna Purska USJK – stała od 19.05.2013
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: