R

  1. s. Faustyna Teresa Radzik SSpS – stała od 2.02.2012   PA
  2. s. Agata Radulska SGBP – stała od 22.11.2015
  3. s. Łucja Rado OP – stała od 25.06.2017 P
  4. s. Agnieszka Radziwanowska CSS – stała od 5.05.2015
  5. s. Milena Ramotowska  CSSE – stała od 25.11.2012 P   PA
  6. s. Ewelina Raszka SMCB – stała od 4.04.2013   PA
  7. s. Gaudia Rekowska OSF – stała od 05.04.2020 P
  8. s. Małgorzata Rekowska – terminowa (rok) od 20.02.2020  P
  9. s. M. Renata OSBap – stała od 5.08.2015
  10. s. Olga Rewkowska CSFAA – stała od 13.01.2018 P
  11. s. Remigia od Niepokalanego Poczęcia NMP SCII – stała od 3.10.2013    PA
  12. s. Anastazja Riadyńska CSSJ – stała od 4.04.2013
  13. s. Rita CF – stała od 7.04.2014  PA
  14. s. Rita WNO – 1. stała od 29.12.2014 P 2. stała od 21.02.2017 P
  15. s. Barbara Robak CSFB – stała od 7.10.2012
  16. s. Monika Robak FRM – stała od 14.03.2012  PA
  17. s. Agnieszka Rodzeń NP NMP – stała od 25.09.2014
  18. s. Dominika Rogaczewka OSF – stała od 25.09.2014
  19. s. Goretti Rogowska CST – stała od 15.05.2013   PA
  20. s. Barbara Rohde SAC – stała od 3.02.2015
  21. s. Jeremiasza Rojek CSSJ – stała od 2.02.2020
  22. s. Faustyna Rokosz OSFB – stała od 29.09.2014 P
  23. s. Maria Rokosz CSFM – stała od 29.05.2020
  24. s. Noela Rolka ZMBM – stała od 1.01.2014   P PA
  25. s. Natalia Roman FMA – terminowa (5 lat) od 3.09.2015 P
  26. s. Sebastiana Romanek CSSE – stała od 21.10.2015 P
  27. s. Anna Romanowska CSSE – stała od 24.01.2014  P
  28. s. Faustiana Romańska CSSE – stała od 5.10.2013   PA
  29. s. Teresa Roszkowska CMW – stała od 14.12.2015
  30. s. Bernadeta Rożek RM – 1. stała 10.11.2014
  31. s. Sylwia Rożek OSC – 1. stała od 16.01.2017 P  2. stała od 11.03.2017 P 3. stała od 13.05.2018
  32. s. Jadwiga Rybarczyk SJE – stała od 30.09.2013   PA
  33. s. Krystyna Rydlakowska SM – stała od 23.09.2016 P
  34. s. Alena Rygiel SMCB  – stała od 10.01.2014   PA
  35. s. Filipa Ryguła AM – stała od 20.09.2015 P
  36. s. Juliusza Ryszkowska CSP – stała od 22.02.2016 P
  37. s. Marcela Ryzner SCB – stała od 4.04.2013
  38. s. Teresa Ryż CSFN – terminowa od 14.01.2020
  39. s. Rut Rzytki CSSE –  stała od 27.11.2010   P   PA
  40. s. Katarzyna Rzymowska CSFN – 1. stała od 30.12.2016 2. stała od 23.01.2018 P
  1. Marta
    28 lutego 2020 o 09:45

    krzywdzą a póxniej chcą modlitwy

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: