S-Ś

S

  1. s. Teresa Sabok ZSNM – stała od 6.08.2013   P  PA
  2. s. Anna Monika Sadowska HSC – stała od 26.07.2014 P PA
  3. s. Ewa Salach SM- stała od 1.02.2017
  4. s. Beata Salawa ZSAPU – stała od 10.02.2017
  5. s. Salomea Sarnacka CSL – stała od 14.09.2011 P  PA
  6. s. Weronika Sarlińska OSFB – 1. stała od 9.08.2015  2. stała od 11.08.2019
  7. s. Pia Saska CSSE  – stała od 4.04.2013  P  PA
  8. s. Diana Savlovska SMI – stała od 13.05.2012   PA
  9. s. Leonarda Anna Sawa CMBB – stała od 24.08.2012 P  PA
  10. s. Ewa Sekita CSSMA – 1. stała od 5.08.2015 P 2. stała od 5.07.2015 P
  11. s. Maria Sekścińska – Służebniczka NMP – stała od 22.06.2017
  12. s. Edyta Selech MChR – terminowa (5 lat) od 7.02.2016
  13. s. Lucyna Semik RM – stała 12.10.2012 P PA
  14. s. Katarzyna Semeniuk CR – stała od 22.06.2017
  15. s. Izabela Sęk SMCB – stała od 9.05.2013   P  PA
  16. s. Tamara Tatiana Shabashova MSF – stała od 1.10.2012
  17. s. Monika Siarka CSFN – stała od 15.03.2012  P  PA
  18. s. Nikodema Sieczkoś CSSJ – stała od 24.10.2017
  19. s. Klara Sielicka SMCB – stała od 23.09.2012 P PA
  20. s. Natanaela Sienkiewicz CST – stała od 4.04.2013   P  PA
  21. s. Aldona Sieroda FMM – stała od 6.02.2019
  22. s. Amabilis Sikora CSFN – 1. stała od 08.02.2012   P  PA 2. stała od 27.01.2016
  23. s. Jelizawieta Sikorskaya SMCB – stała od 10.01.2013 P  PA
  24. s. Gabriela Sitarz CSFM – stała od 18.08.2014 P PA
  25. s. Alberta Skalimowska CSFN – stała od 2.06.2016 P
  26. s. Edyta Skała CST – 1. stała od 1.10.2013 2. stała od 1.06.2016 P
  27. s. Gaudia Skass ZMBM – 1. stała od 22.01.2014 P PA   2. stała 14.08.2014  P PA 3.stała od 13.05.2017 P  4. stała od 22.07.2017  5. stała od 21.09.2013 P PA
  28. s. Maria Zuzanna Skierka CSIC – stała od 1.07.2017
  29. s. Ewelina Skrzypek CP – stała od 15.10.2015 P
  30. s. Bożena Skolmowska FMM- stała od 3.07.2019
  31. s. Jozuela Skomar SMCB – stała od 21.07.2012 P PA
  32. s. Welia Skotarek CMBB – stała od 02.08.2013
  33. s. Iwona Skrzypczyk NP NMP – stała od 22.07.2011 P PA
  34. s. Teresa Skudło SCB- stała od 17.10.2013
  35. s. Agnieszka Skup CSCIII- stała od 25.06.2017
  36. s. Ancilla Skwarczyńska (Honoratka) – stała od 15.04.2012 P PA
  37. s. Jadwiga Słabosz NMP NP – stała od 7.10.2014
  38. s. Hanna Słodzinka CR – stała od 25.09.2014
  39. s. Gianna Smarzewska ZSJM- stała od 12.07.2017 P
  40. s. Krystyna Smolarczyk CDC – 1. stała od 13.03.2013 P PA 2. stała od 28.05.2014 P PA
  41.  s. Roberta Socha SSND – stała od 02.12.2013  P
  42. s. Renata Sokołowska CSFN- stała 23.01.2018 P
  43. s. Oliwia Solarek ZSNM – terminowa (rok) od 16.07.2019
  44. s. Maria Solecka CSFN – stała od 25.09.2014 P
  45. s. Joanna Solga SMCB – stała od 10.01.2014 P PA
  46. s. Dionizja Solik SMCB  – stała od 10.01.2014 P PA
  47. s. Olga Sorok CSMM – stała od 19.11.2011 P PA
  48. s. Elżbieta Spica SM – stała od 31.01.2014
  49. s. Andrzeja Spyra Służebniczka NMP- stała od 1.08. 2016 P
  50. s. Małgorzata Stachów CSFN – stała od 30.01.2011 P PA
  51. s. Regina Stadnik CST- 1. stała od 9.03.2019 P 2. terminowa (3 lata) od 20.02.2019 P
  52. s. Marietta Stachnik SNMP NP- terminowa (rok) do 31.12.2019 P
  53. s. Stanisława CSCIJ – stała od 16.01.2017
  54. s. M.Zofia Stanisz Służebniczki BDNP- stała od 1.01.2019
  55. s. Honorata Staniszewska SMMK – 1. stała od 4.04.2013 2. stała od 1.12.2014
  56. s. Jeremia Stańska CSFN – stała od 23.09.2014
  57. s. Katarzyna Starek OSU -1. stała od 18.02.2016 P     2. rok od 21.02.2016 P
  58. s. Dorota Stark SM – stała od 27.01.2014
  59. s. Jadwiga Stasik FRM – stała od 26.05.2014 P PA
  60. s. Immakulata Staszak ZSAPU – stała od 1.09.2015
  61. s. Magdalena Staśko WDC – stała od 22.11.2013
  62. s. Cecylia Stawarz CMBB – stała od 25.09.2014
  63. s. Jadwiga Stawaruk FMM- stała od 1.07.2016
  64. s. Piotra Stawska SMCB – stała od 4.10.2011  P PA
  65. s. Franciszka Stec OSB – stała od 19.10.2014 P
  66. s. Sylwia Stelmach FMM – stała od 29.09.2015
  67. s. Izabela Stępa BDNP –  stała od 25.03.2014 P  PA
  68. s. Lidia Stępień Służebniczka NMP – stała od 5.02.2017 P
  69. s. Teresa Stochmal OSFB – stała od 30.10.2014 P
  70. s. Eliza Stolarczyk SJK – stała od 19.03.2013  P PA
  71. s. Kamila Stolarczyk SSND – stała od 7.11.2014 P
  72. s. Monika Stolarczyk OSU – stała od 8.10.2019
  73. s. Krystyna Stopka BDNP – stała od 21.03.2015
  74. s. Elżbieta Strach CMT –  stała od 08.12.2013 P
  75. s. Krystyna Stroczyńska SM – stała od 22.01.2017
  76. s. Helena Stroka CSSE – 1. stała od 29.06.2017 P   3. stała od 5.07.2017 P
  77. s. Anna Strycharz MChR – stała od 14.05.2012 P PA
  78. s. Faustyna Strzelczyk SMI – stała od 19.03.2013 P PA
  79. s. Bartłomieja Strzelecka ZMBM – 1.stała od 1.04.2013  2.stała od 4.04.2013
  80. s. Anna Strzępek MBR- terminowa (rok) od 2.02.2019 P
  81. s. Katarzyna Styczyńska CSFN – stała od 4.04.2013
  82. s. Gizela Suchodolska SM –  1. stała od 19.03.2014 P 2. stała od 11.11.2014 P  3. stała od 1.09.2016 P
  83. s. Lidia Suchta SCB – 1. stała od 22.01.2014 P PA  2. stała od 24.01.2014 P PA  3. stała od 25.01.2014 P PA
  84. s. Maria Genowefa Suder – stała od 1.12.2014
  85. s. Celestyna Sukienik AM – stała od 16.11.2015
  86. s. Zdzisława Swoboda SDP – stała od 11.09.2015
  87. s. Macieja Szabuniewicz CSL – stała od 13.06.2015
  88. s. Roberta Szachova SMCB – stała od 23.09.2012
  89. s. Anna Szagała CAJ – stała od 4.04.2013
  90. s. Marcjanna Szajkowska CSFN – stała od 09.01.2011 P PA
  91. s. Kanizja Szałankiewicz CSFN – stała od 11.02.2012 P
  92. s. Norberta Szarapka ZSAPU – stała od 1.01.2016 P
  93. s. Dorota Szarga NSJ -stała od 22.02.2016
  94. s. Teresa Szarkowska SM – stała od 10.08.2018 P
  95. s. Patrycja Szatkiewicz CST –  stała od 4.04.2013
  96. s. Anna Szczechowska CSAFA – stała od 15.03.2013 P PA
  97. s. Jadwiga Szczepaniak CFMI – stała od 23.01.2014 P
  98. s. Laura Szczepaniak CMBB- stała od 3.05.2019
  99. s. Zuzanna Szczepaniak CMBB- stała od 30.07.2018
  100. s. Barbara Szczepek OSB – stała od 2.11.2014 P
  101. s. Henryka Szczerba SJE- stała od 30.09.2013  P PA
  102. s. Ewa Szczur NP NMP – stała od 4.04.2013
  103. s. Agnieszka Szczygieł FRM  – stała od 7.08.2012 P PA
  104. s. Agnieszka Szerewicz SM – stała od 25.09.2014
  105. s. Joanna Szewczyk FRM – 1. stała od 24.05.2012 P PA 2. stała od 31.01.2014 P PA
  106. s. Małgorzata Szewczyk CDC – stała od 5.10.2013 P PA
  107. s. Krystyna Szewczyk SSND – stała od 15.05.2015
  108. s. Iga Miriam Szkutnik CSDC – stała od 10.12.2013 P
  109. s. Magdalena Szlachcic CMW – stała od 9.01.2015 P
  110. s. Florentyna Szostak CSSF  – stała od 4.07.2011 P PA
  111. s. Melania Szpondowska CP – 1.stała od 6.05.2016 P  2 .stała od 8.03.2018 P
  112. s. Barbara Szczygieł SDS – stała od 29.06.2015 P
  113. s. Laura Sztefko SSND – 1.stała od 23.02.2014 P PA  2.stała od 1.07.2017 P
  114. s. M. Damiana Szmidt NP NMP – stała od 03.09.2016 P
  115. s. Magdalena Sztraj CSSE – stała od 1.03.2013
  116. s. Katarzyna Szuba (Prezentka) – stała od 6.12.2013
  117. s. Paula Szuba CSFN – stała od 15.02.2012 P PA
  118. s. Weronika Szuba CMBB – stała od 4.09.2012 P PA
  119. s. Izabela Szulc OSB – stała od 1.02.2014
  120. s. Danuta Szumna Służebniczka NMP- terminowa (2 lata) od 6.10.2018
  121. s. Vianneya Ela Szwarocka OFM – stała od 24.12.2016
  122. s. Vianneya Szwarocka OSF – stała od 26.09.2014 P PA
  123. s. Antonia Szwed OSF –  stała od 25.10.2014 P
  124. s. Sylwia Szwedo CSSE – stała od 13.02.2014 P
  125. s. Sylwia SMCB – stała od 20.03.2015 P
  126. s. Łucja Szydłowska OSF –  stała od 25.10.2014 P
  127. s. Zofia Szymanek FDC – terminowa (rok) od 3.04.2019
  128. s. Iwona Szymanik CMW – stała od 1.09.2015 P
  129. s. Blanka Szymańska OSB- stała od 16.06.2016 P
  130. s. Józefa Szymańska CSP – stała od 6.06.2018
  131. s. Magdalena Szymczak SAC – stała od 6.10.2011  P PA   2. stała od 6.10.2012 P PA
  132. s. Joanna Szymczyk BDNP – stała od 21.03.2015
  133. s. Joela Szymczak NP NMP – stała od 09.03.2012 P PA
  134. s. Ewa Szymuś CSFB – stała od 23.01.2013 P PA
  135. s. Kamiliana Szymura – Służebniczka NMP – stała od 8.11.2014

Ś

  1. s. Jana Maria Ściga FSK – stała od 11.12.2017
  2. s. Anna Śląska OCD- stała od 20.04.2018
  3. s. Cecylia Ślebzak CSAPI – stała od 25.09.2014
  4. s. Zuzanna Śleszyńska CSSF – 1. terminowa (rok) od 18.07.2019  2. terminowa od 22.07.2019 do 8.09.2020
  5. s. Nazaria Ślężak CSSH – stała od 6.05.2012 P   PA
  6. s. Natalia Śliwa CSC – stała od 1.05.2013  P PA
  7. s. Małgorzata Śliwińska SM- 1. terminowa (rok) od 4.05.2019  2. terminowa (2 miesiące) do 24.08.2019
  8. s. Jana Ślusarczyk ZDCh – 1. stała od 21.02.2012 P   PA  2. stała od 02.02.2012
  9. s. Aneta Śmiała NP NMP – stała od 15.02.2014
  10. s. Nikodema Świaczny SCB – stała od 25.03.2014 P PA
  11. s. Lidia Świątkowska CSFB – stała od 20.07.2014
  12. s. Sabina Świątkowska CSAPI – stała od 25.09.2014
  13. s. Bronisława Świeczko MChR- terminowa (rok) od 9.06.2019
  14. s. Natana Świerad CSSJ- stała od 3.11.2014 P
  15. s. Danuta Świerczek NMP NP – stała od 22.01.2014  P PA
  16. s. Andrea Świętochowska CSSJ – stała od 3.06.2014 P
  17. s. Archangela Świstuń NP NMP  – stała od 15.06.2011
  18. s. Anna Świtalska SM  – stała od 8.03.2015 P

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: